Video mapping to bardzo popularna technologia pozwalająca tworzyć iluzję ruchu oraz zmiany wyglądu mapowanych powierzchni i obiektów. To nowy sposób oświetlania architektury, przedmiotów oraz ludzi. To narzędzie do tworzenia wirtualnej scenografii, niestandardowa forma reklamy i promocji, a nawet element dekoracji wnętrz.

Video Mapping produktowy Tą metodą mniejsze obiekty nabierają nowych „kolorów”. Meble, puszki, pudełka mogą być „ubrane” w nowe treści. Ta forma idealnie sprawdza się pod czas ekspozycji targowych, stałych instalacji prezentacyjnych w sklepach, ale również często jest wykorzystywana w produkcjach reklam filmowych. Jeżeli chcesz aby Twój produkt zwrócił uwagę klientów to dzięki Mapping-owi produktowemu masz pewność, że tak się stanie.

Video Mapping sceniczny Technikę mappingu wykorzystujemy również do budowania scenografii scenicznej. Pusta scena może przybrać kształty przestrzeni wirtualnej, której nie jesteśmy w stanie w żaden inny sposób stworzyć w danych warunkach. Dzięki temu nowum spektakle teatralne odkrywają nowy świat, a gale oraz koncerty stają się widowiskiem multimedialnym.

Widowiska tworzone za pomocą video mappingu są tak spektakularne, że często są prezentowane,
jako odrębny występ artystyczny, nowatorski pokaz produktowy lub zaskakujący element gry scenicznej.